پولدارها خرابکار ( بخوانید تروریست) نیستند !

امروز ایمیل تبلیغی جالبی برام اومد که دیدم بد نیست شما دوستان هم  از اون مطلع بشید.

حتما همه تون میدونید که بعد از یازده سپتامبر همه فرودگاههای امریکا تمامی مسافران و خلبان و ...  را قبل از پرواز از موی سر تا ناخن پا بازرسی می کنند.

حالا یک شرکت به نام clear  اومده و به شما یک کارتی رو به قیمت 199 $ میفروشه که شما می توانید در بعضی از فرودگاههای امریکا از اون استفاده کنید و بدون اینکه در صف برید به سرعت شما رو به پای هواپیما برسونند !!!

به این ترتیب شما با پرداخت حق عضویت سالیانه به این شرکت ( بخوانید ... ) شما در چشم دولت امریکا دیگر  یک خرابکار (بخوانید تروریست)  نیستید و لزومی برای بازرسی شما وجود نداره و بلکه بلعکس شما یک وطن پرست امریکا پرست هستید که باید شما رو بر روی چشم گذاشت.

 

 

هر کسی یک قیمتی داره , قیمت دولت امریکا چنده ؟

این هم لینک سایت , از کامنتها پیداست که دوستان به خود سایت شک کردن !!باید بگم که سایت کاملا واقعی هستش و جناب فریاد خاموش لطفا کامنتون رو یک بار برای خودتون رو کاغذ از طرف من بنویسید و بخونید !!

 

 

 

/ 3 نظر / 21 بازدید
دکتر فرهاد زارعی قنواتی

سلام دوست عزیز از مطالب پر بار شما بهره مند شدیم به ما هم سر بزنید نظر دهید تا از تجربیات شما استفاده کنیم افتخار می کنیم تبادل لینک صورت پذیرد با آرزوی موفقیت

فریاد خاموش

سلام یعنی هرچی ایمیل به شما بزنن درسته؟ ما مسلمونا همیشه باید پیش پیش به قاضی بریم؟ یعنی اگه یه ایمیل هم بزنن که آقای خامنه ای فلان کار رو کرد قبول می کنی؟ و واقعیت داره؟ فکر کن. بیشتر فکر کن!!! سلیمان تا هدهد حرفش رو نزد در موردش تصمیم نگرفت. تو که پیامبر خدا هم نیستی!!! اتحدوا برای این می خوای؟؟؟ [قهر] خدا بخیر بگذرونه!!! زهرا و حسین حضرت علی برای فکر نکردن مسلمین بود که این جور غریب بودن و هستند. مسلمون باید زیرک باشه. یادت باشه سایت زدن و توش یه چیزی نوشتن کاری نداره مهم اینه که تو زرنگ باشی!

میثم

جناب فریاد خاموش اول از همه برید یک لیوان اب بخورید که فکر کنم خیلی داغ کردین !!! دوما که شما دعوا داری ؟ سوما از کجا به کجا می پرید شما !!! صحبتهاتون کاملا نا پخته و از روی عجله است ! یک کمی پیشنهاد می کنم ارام باشید