پودر نعنا !!!

سلام

اقای قرائتی زحمت ویزا گرفتن رو امسال کشیدن و امسال ایشون در مرکز اسلامی واشنگتن تا اخر ماه رمضان منبر دارند. امروز با اقای قرائتی داشتم صحبت می کردم  تو صحبت کوتاهی که با هم کردیم نکات خیلی جالبی تو مثالهاشون دیدم که گفتم بد نیست یک مطلب در موردش بنویسم.

اول اینکه ایشون زحمت کشیدند و یک سری کتاب و سی دی اوردن از خودشون که به طور رایگان بین بعضی از  مراکز اسلامی پخش خواهند کرد.

ایشون از سختی اوردن این کتابها گفتند و اشاره کردند حالا که با این زحمت این کتابها به شما می رسه بایگانی نشه و ازشون استفاده کنید که این خودش یک نکته خیلی مهمی هستش که باید همیشه ما بچه مسلمونها در نظر بگیریم. نباید قران رو فقط تو ماه رمضان بخوانیم و بعضی هامون که فقط ۳ شب احیا بی وضو رو سر بگیریم .  تا می تونیم باید از مطالبی که اطرافمون هست استفاده کنیم . حجت برای ما دیگه حداقل تمام شده هستش و فردا نمی تونیم ادعا کنیم که نمی دونستیم.

اقای قرائتی همینجوری که می دونید ماشالله خیلی شیرین صحبت می کنند دومین موضوعی که گفتند این بود که به هر صورت ما توان رفتن به همه جا رو نداریم و گفتند  همیشه نعنای تازه که فراهم نیست یک وقتهایی از پودر نعنا باید استفاده کرد و در ادامه باز هم دوباره تاکید کردند که از این مطالب سعی کنید استفاده کنید و به بقیه هم بدید که استفاده کنند به جای قرائتی که می شه از پودر قرائتی استفاده کرد!!! 21.gif

اگر در خانه کس است یک حرف بس است.

در ضمن سخنرانیهای ایشون در وب سایت سدید در دسترس علاقمندان می باشد.

یاعلی

/ 3 نظر / 9 بازدید
MJA_0000

سلام . نماز روزه ها قبول . خواستم بگم یه مقدار پودر آقای قرائتی بزار تو سایت دیدم گذاشتی . التماس دعا .

مهيار

بايد ميگفتی نمک ٬ بيشتر وقتها خوشمزه حرف ميزنه ٬ خدا براش بسازه من که ازش خوشم مياد ٬ ولی پشت سر بنده خدا حرف زياد ميزنند ٬ ميدونی که مردم ايران دين گريز شدن... از بس که بهشون گفتند دين دين دين..... خوبه بعضی وقتها هم روحانیون ٬ لباسشون رو در بیارن و برن بین مردم و از کتاب خدا برای مردم حرف بزنند ... به قول مارمولک (پرويز پرستويی) اينقدر به مردم فشار ميارن که از اون ور جهنم هم ميزنه بيرون... بابا مردم مسلمونند ٬ ... صدام کن که دوباره بشم عاشق عاشق بيام با يه اشاره فقط يه اشاره کافيه ...

مهيار

لا اله الا الله محمد رسول الله