خاطره‌ مقام معظم رهبری از شهید چمران

بنده اول جنگ رفتم اهواز. اولین بار این لباس را من شب ورود به اهواز پوشیدم؛ معمول هم نبود آن‌وقت معممین لباس نظامى بپوشند! من دیدم لباس سربازى را ریخته‌اند آن‌جا؛ با مرحوم چمران رفته بودیم و از تهران هم یک عده با ما بودند... دیدم دارند آن لباس‌ها را مى‌پوشند، به چمران گفتم چه طور است من هم یکدانه بپوشم؟ گفت چی!؟ یکدانه لباس سربازى برداشتم پوشیدم و عمامه و عبا را گذاشتم کنار؛ تفنگ هم داشتم، تفنگ را هم برداشتم.
همان شب ورود ما به عملیات ایذایى علیه دشمن، بنده هم با این‌ها راه افتادم رفتم، هنوز شاید یک ماه هم از جنگ نمى‌گذشت. پا شدیم رفتیم شب تاریک؛ چندین شب متوالى بنده در عملیات ایذایى علیه تانک‌هاى دشمن شرکت کردم. آن وقت سپاه تشکیلات خیلى کوچکى داشت؛ ارتش هم در یک جاهایى مستقر بود. تحرکى نبود در ناحیه‌ى اهواز، یک عده داوطلب، چه سپاهى، چه آن گروه داوطلبینى که ما داشتیم با مرحوم چمران در اهواز، راه مى‌افتادند شبانه مى‌رفتند تانک‌هاى دشمن را یکى دو تا سه تا با آرپى‌جى مى‌زدند؛ چند نفر هم کلاشینکف به‌دست، این‌ها را حفاظت مى‌کردند؛ رفتم دیدم عجب دنیاى جدیدى است.
دیدار با طلاب و روحانیون عازم جبهه
26/08/1366

 

  
نویسنده : میثم ; ساعت ۸:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۳/۳۱
تگ ها :

بیانیه انجمن وبلاگ نویسان فرزندان روح الله

حمله و هجمه گستاخانه "علی اکبر محتشمی‌پور" به آیت الله مصباح یزدی در مراسم بزرگداشت رحلت حضرت روح الله!! بار دیگر نشان داد که دشمنان نادان تفکر جهانی خمینی کبیر، لباس و جایگاه نمی‌شناسند و حتی هستند افرادی که با لباس پیامبر، به مدافعان اصیل اسلام ناب محمدی(ص) و تفکر انقلابی و جهان‌شمول معمار انقلاب اسلامی ایران، تعرض و هتاکی می‌کنند و چه شباهتیست بین آنها و اصحاب سقیفه!

در راستای این اقدام تأسف برانگیز و جاهلانه، انجمن وبلاگ‌نویسان "فرزندان روح الله" بیانیه‌ای را به این شرح صادر نمود:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
و اذا لقوالذین ءامنوا قالوا امنّا و اذا خلوا الی شیاطینهم قالوا انّا معکم انّما نحن مستهزءون

عجب نیست که در بحبوحه هجمات فرهنگی به بنیادهای اسلام ناب محمدی از طرف استکبار و دشمنان قسم خورده ی انقلاب، در داخل مرزهای ایران اسلامی نیز حنجره هایی تیغ فحاشی و انکار بر روی فرزندان حقیقی روح الله برکشند؛ این آئین تاریخ است که مدعیان را بیازماید و سره از ناسره باز شناسد.

کسانی که صرف همراهی جسمانی با خمینی کبیر، آنان را در زمره مدعیان دروغین انقلاب گمارده بدانند اندیشه امام امت نه آنچنان محفوف در پیچیدگی های تاریخی است که نیاز به تفسیرهای منحرفشان داشته باشد و نه آنان تا بحال نشانی از آرمان و دغدغه ی آن یگانه ی دوران داشته اند که برای جوانان امروز مغتنم باشند.

آقای محتشمی که مع الاسف ملبس به لباس روحانیت اید!
اکنون که نزدیک به بیست سال از رحلت جانگداز امام بزرگمان می گذرد، هیچ گاه از شما نه سخنی شنیده ایم که بوی شمیم خمینی دهد و نه خطی خوانده ایم که اثر ملکوتی او را در دل و جان زنده کند. عجیب است نه آنگاه که هم بزمانتان خمینی را پیوسته به موزه تاریخ می دانستند خروشیدید ونه آنگاه که رفقای حزبی تان فقه را پست ترین علوم خواندند، برآشفتید. آیا در آن گاه دردناک هیچ احساس خطری برای اندیشه امام، غیرت انقلابی تان را برنیانگیخت؟!

آقای محتشمی!
 خاطره ی تاریخی فرزندان جوان روح الله آنقدر شفاف هست که سکوت های مداوم شما را در برابر تاراج آرمان های امام و انقلاب برشمرد.

آقای محتشمی!
لحن شما آکنده از عصبانیت جاه طلبانه است. چه چیز را از شما گرفته اند که اکنون اینگونه فریاد می زنید؟ اکنون که رهبر معظم انقلاب اسلامی دولت و رئیس جمهور را اصولگراترین دولت پس از انقلاب خوانده اند و در فقدان علمایی چون استاد شهید مطهری و علامه طباطبایی، جوانان را به سمت شخصیت های درخشانی چون حضرت آیت الله مصباح هدایت کرده اند و شعارهای انقلاب را زنده تر از گذشته دانسته اند و جهان را تحت تأثیر آنها دانسته اند، شما را کدام انحراف از اندیشه های امام برآشفته است؟ عجیب نیست، جز شما کسان بسیاری به فغان آمده اند. همان ها که از ابتدا ناله های خود را در سینه پنهان داشته بودند.

آقای محتشمی!
فرمایش بلند مقام معظم رهبری در سالروز عروج ملکوتی امام راحلمان را:به شما یادآوری میکنم: «فمن نکث فانّما ینکث على نفسه». آن کسانى که از راه انقلاب برگردند، مثل کسانى هستند که در تابستان روزه گرفته‏اند و تا اواخر روز، روزه را حفظ میکنند، اما یک ساعت به غروب، دو ساعت به غروب طاقتشان تمام میشود؛ افطار میکنند. این مثل همان کسى است که از اولِ روز، روزه نگرفته است.»

آقای محتشمی!
شما روزه خود را شکسته اید و باردیگر تاریخ انقلاب را سرافکنده یک ریزش دیگر کرده اید. شما را نصیحت می کنیم که به خود آیید و اگر حاضر نیستید برسر ماجراجوییهای سیاسی کوناه بیایید لااقل از دنیای خود بترسید که فرزندان روح الله هشیارتر از گذشته –به لطف و تائیدات خداوند متعال- حافظ انقلاب و آرمان های خمینی کبیر (ره) است.

 انجمن وبلاگ نویسان فرزندان روح الله

 

 

  
نویسنده : میثم ; ساعت ۸:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۳/۱٩

استفاده از تکنولوژی

در عصری که زندگی می کنیم هر روز شاهد یک اتفاق تازه هستیم...

جدیدا وب سایتی به نام کویک تاسیس شده که به عضوهاش اجازه میده مستقیم از روی موبایل به وب سایت کویک فایل ویدیویی اپلود کنند که به صورت شخصی و عمومی هم قابل دسترس هستش و به طور زنده هم قابل مشاهده برای بقیه خواهد بود و بعد ازضبط هم به صورت فایل ویدیوی قابل دیدن هستش.

من هم انشالله از این به بعد از این امکان جالب برای پوشش دادن اتفاقاتی که در اطرافم رخ می ده می خواهم استفاده کنم.

یا علی

 

 

  
نویسنده : میثم ; ساعت ۱:۱۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۳/۱٤
تگ ها :

دروغ می‌گوییم

فریب ما مخور آقا دروغ می‌گوییم
قسم به ام ابیها دروغ می‌گوییم
چه ناله‌ای چه فراقی چه درد هجرانی
نیا نیا گل زهرا دروغ می‌گوییم
تمام چشم به راهی و انتظار و فراق
و ندبه های فرج را دروغ می گوییم
دلی که مأمن دنیاست جای مولا نیست
اسیر شهوت دنیاست، دروغ می‌گوییم
زبان سخن ز تو گوید ولی برای مقام
به پیش چشم خدا هم دروغ می‌گوییم
کدام ناله‌ی غربت کدام درد فراق؟
قسم به ام ابیها دروغ می‌گوییم
خلاصه ای گل نرگس کسی به فکر تو نیست
و ما به وسعت دریا دروغ می‌گوییم

 

منبع

 

 

  
نویسنده : میثم ; ساعت ٩:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۳/٦
تگ ها :

بسمک الحجّة

بر حاشیه برگ شقایق بنویسید که گل طاقت بین در و دیوار ندارد.

مهدیا
روزی تو خواهی آمد
وانتقام مادرت زهرا(س) را خواهی گرفت.

و آن روز تسکینی است برای تمامی دلهای سوخته....

  
نویسنده : میثم ; ساعت ۱۱:٢٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۳/٥
تگ ها :