يک نفر به ما رحم کنه !!

سلام

این روزها در وبلاگها و یا هر وب سایتی نگاه کنید هر از چند گاهی به نوعی منتقدین از عملکرد صدا و سیمای ایران انتقاد می کنند. البته بنده قرار نیست از صدا و سیمای ایران انتقاد کنم ! ماشالله منتقدین تا حالا نقدهای کامل و جامعی نوشتند و ارائه دادند.

یک قضیه ای برام مبهم هستش و برام سوال شده که جوابش دست مسولین سیاستگذار صدا و سیما هستش .

اما قبلش دوست دارم چند نکته رو یاداور بشم. باید همگی خوب یادمون باشه که همین صدا و سیما هر از چند گاهی سخنرانی های جناب دکتر بلخاری رو پخش می کرد که در ان ایشون عنوان می کردند که مثلا کارتون تام و جری برای بالا بردن یهودیت ساخته شدو خیلی مسائل دیگر که الان مورد بحث ما نیست.

امروزه می بینیم که سینمای امریکا با این همه مشکلات اقتصادی و اجتماعی در امریکا از قبیل فقر فحشا گرانی بی خانمانها باز می ایند و خانواده های سطح متوسط رو نشان می دهند در فیلمهایشان که درگیر مسائلی هستند نشان از مبارزه با تروریستها داره.

یعنی عامه مردم رو طوری درفیلمهایشان نشان می دهند که در حال کمک به مملکتشون هستند.

عامه مردم در زندگی خوبی به سر می برند و این رو به مردم القا می کنند که باید کمک کنند به کشورشون یا مثلا فیلمهایی در سینما پخش می کنند که زن و مرد مزدوج نیستند ولی با هم زندگی می کنند و هر طور شده سعی دارند که زندگی خوبی رو برای خودشان درست کنند.

اما اون طرف ماجرا این مدت هر فیلم سریال چه از نوع ماه رمضانیش چه طنز همه در ان نشان می ده که خانواده ها از یک کنار دارند با هم دعوا می کنند زن و شوهر به هم در حال نارو زدن هستند پدر از دختر به خاطر پول می گذره پیر مرد ها یاد تجدید فراش می افتد  و ..... که واقعا شرمم میاد بگم ....

یعنی ما اینقدر بی غیرت شدیم ؟ یعنی کدوم پدر میاد ببینه چقدر خرج کرده که پول بگیره دخترشو بده بره !! لطفا نگید بابا این طنزه که ابمون تو یک جوب با هم نمی ره ... چطور تام و جری هم یک کارتونه بچه گانست ....

یک نفر به ما رحم کنه ! به خانواده هامون ... بابا این چه وضشه

تو این مملکت خراب شده امریکا اگر هر کاری هم می کنند تو ظاهر سعی می کنند گل و بلبل نشون بدن خودشون رو ... که موفق هم بودند!

یعنی این فیلم ها رو مردم تاثیر نمی گذاره ... یعنی این دعوا ها باعث نمی شه مردم سر خورده بشند ....

به جای القای این همه بد بختی بهتر نیست یک کمی مسائل امیدوار کنند تو مردم القا بشه ؟

چه کسی جوابگوی ضربه ها به جامعه خواهد بود ؟
  

نویسنده : میثم ; ساعت ۱٠:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۸/٢۸
تگ ها :

افسوس نخوریم ....


لِکَیْلا تَأْسَوا عَلى ما فاتَکُمْ وَ لاتَفْرَحوا بِما آتاکُمْ

 ( بر آن‏چه از دست شما رود، افسوس نخورید و براى آن‏چه به دست شما آید، شاد نشوید.)
  
نویسنده : میثم ; ساعت ٦:٢۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۸/۱٤
تگ ها :

عاقبت به خیری ...


امام علی (ع)می فرمایند:از کاری که خداوند با ابلیس کرد درس بگیرید.او شش هزار سال خدا را پرستش کرده بود که معلوم نیست ایا از سال های دنیاست یا سال های اخرت.


  
نویسنده : میثم ; ساعت ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۸/٦
تگ ها :