گلریزان اینترنتی (خانواده ای در پیاده رو )

اعوذب ا... من نفسی

خدا روزی بعضی از شما را از بعضی دیگر افزون کرده است. پس آنان که فزونی یافته اند از روزی خود به بندگان خویش نمی دهند تا همه در روزی یکسان شوند؟

                                                        (سوره نحل آیه 71)

(( متاسفانه علیرغم پوشش فراوان خبری در رسانه های مختلف بنا بر گزارش دوستان که امروز عصر در محل مزبور حاضر شده اند، به نقل از پدر خانواده امروز (سه شنبه) هیچ فرد یا نهادی حتی جهت اطلاع از وضعیت آنان به خانه ای در پیاده رو مراجعه نکرده است.))

 

تصاویر گویا نیست. عکاس بینوا رویش نشد نزدیکتر شود. مادر دخترک هم نخواست که از نزدیک از چهره دخترک تصویری تهیه شود.

زن بینوا می گفت " وقت قرارداد اجاره خانه که تمام شد، صاحبخانه که می بیند مستاجرهایش آهی در بساط ندارند به بهانه اینکه در خانه باجناقم اتاقی برای شما تهیه کرده ام اسباب و اثاث مان را بار ماشین کرد وقتی از اطراف محل قدیمی مان دور شدیم به ناگاه راننده ترمز کرد و به همراه صاحبخانه اسباب مان را بر روی خیابان خالی کردند و رفتند."

الان ده روزی است که در پیاده رو کنار دیوار مدرسه ای که نامش علی بین ابیطالب است سکنی گزیده اند.

"مرد خانه مان راننده سرویس کارکنان ایران خودرو می باشد. پیمانی کار می کند. ماشین از خودمان نیست."

دخترک رنگ پریده است و ده دوازده سالی بیشتر ندارد و در فضای اطراف بین وسیله های خانه نشسته است.  

روزها مرد درخانه (پیاده رو) نیست سرکار است و شبها ... .

تا کنون از طریق مساجد محل و شهرداری منطقه 15 و کمیته امداد اقدام موثری انجام نشده است.

نشانی محل اقامت: تهران، افسریه، شهرک مسعودیه،اسلام آباد، خیابان مسلم، پیاده رو جنب مدرسه علی ابن ابیطالب.

 

آخرين خبر: بنا بر آخرين اطلاع تا امشب (سي مرداد) هنوز خانواده مزبور در پياده رو به سر مي برند.

 

 

پی نوشت :

0- متاسفانه مطلع شدم عده اي از گروه ها و عناصر فرصت طلب با تيترهاي توهين آميز نسبت به ساحت نظام اسلامي مطلب مزبور را تيتر نموده و اقدام به پخش و تكثير آن نموده اند، نگارنده ضمن تبري جستن از چنين جريانات سوئي اعلام مي دارد، در حال حاضر هدف حل مشكل خانواده مزبور از طريق يك گلريزان اينترنتي مي باشد.

2-  از دوستانی که به نوعی با اصحاب رسانه های جمعی همانند روزنامه ها ، صدا و سیما و سایتهای خبری و خبرگزاری ها ارتباطاتی دارند تقاضا می شود نسبت به پخش و فراگیر شدن جریان مزبور عنایت نمایند.

3-  از تمامی دوستانی که به نوعی در اطرافیان خود از اصحاب قدرت و ثروت آشنایی دارند عاجزانه تقاضا می شود نسبت به انتقال مطلب حاضر اقدام فرمایند، شاید که در این بین از وزیری و وکیلی و تاجری و ورزشکاری و ... کسی پیدا شود که بتواند مشکل این بندگان خدا را حل نماید.

4-  در صورتی که عزیزی توان کمک دارد(به هر شکلی) خواهش می شود سریع اقدام نماید. ده روز( امروز بیست و هشتم مرداد هم گذشت)  از پیاده رو نشینی این خانواده می گذرد.

5-  دوستانی که تمایل به کمک و همیاری این بندگان خدا را دارند می توانند با حقیر از طریق پیام عمومی و خصوصی یا پست الکترونیک تماس حاصل نمایند.

mahoor13600@yahoo.com

1-  از تمامی عزیزان خواهش می شود به هر گونه ای که خود صلاح می دانند در تکثیر و پخش این خبر همکاری نمایند. اگر مقدور است در پست های وبلاگتان کار کنید یا در پی نوشت های مطالب خود به همراه آدرس وبلاگ حقیر اشاره نمایند.

     

نویسنده : میثم ; ساعت ۱٢:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٥/۳٠
تگ ها :

حسن خلق

من مواعظ النبي صلى الله عليه وآله وسلّم:
خياركم أحسنكم أخلاقاً، الذين يَألفون ويُؤلفون.
(تحف العقول صفحه 45)

بهترين شما، كسانى هستند كه برخوردشان با مردم، از همه بهتر است. چهره‏اى گشاده دارند كه مردم رغبت مى‏كنند با آنان انس و الفت بگيرند.


معناى روايت، اين نيست كه اگر كسى پاى‏بندِ عمل به تكليف شرعى نيست ولى خوش‏برخورد است بر كسى كه وظائف دينى خود را انجام مى‏دهد ولى گشاده‏رو نيست، ترجيح دارد.
بلكه مراد اين است فرد مؤمنى كه وظائف خود را انجام مى‏دهد و حسن خلق هم دارد بر مؤمنى كه خوش اخلاق نيست برترى دارد.

مقام معظم رهبری

  
نویسنده : میثم ; ساعت ٩:٤٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/٥/۳٠
تگ ها :

غيبت !

سلام

این چند وقته خیلی گرفتار پایان ترم هام شدم و الحمدلله هم با نمرات خوبی هم قبول شدم.

قبل از اینکه بخوام دوباره موضوع مسلمانان در امریکا رو دوباره شروع کنم باید چند نکته بگم که همچینی ربطی هم به همدیگه ندارند ولی خوب چیزهایی هستش که در ذهنم مونده و خواستم با شما ها هم در میان بگذارم.

۱- اینکه وب سایتی درچند پست پیش گفتم که دارم با چند نفر از دوستان روش کار می کنیم تقریبا برای فاز اولش ۸۰ ٪‌ تموم شده که می توانید ازش استفاده کنید. http://www.sadid.org/

۲- چند روزی هستش که دوستان در مورد محلی به نام کهف الشهدا‌ که در منطقه ولنجک تهران واقع شده صحبت می کنند. این روزها همه از این صحبت می کنند که اقا اونجا تشریف بردند و حالا قراره فردا صبح هم خیلی از دوستداران شهدا اونجا دعا ندبه بخوانند که از همگی هم التماس دعا دارم.

ولی تو همه این سر و صدا ها یک وبلاگی رو دیدم که از جریانات قبل از دفن شهدا در اون منطقه صحبت می کرد و خیلی جالب بود که هر شب رو توضیح می دادند که چه اتفاقاتی افتاده تا جایی که از تهمت زدنها گفتند که خیلی شبیه به موقعیت بعضی از بچه مسلمونها در خارج از کشور های اسلامی دیدم.

معمولا بچه شیعه های مسلمون در خارج از ایران از چهار دسته ضربه می خورند  !

۱- دولتهایی که این مسلمانان رو خطر می دونند و با انها بد رفتاری می کنند.

۲ - ایرانیانی که در خارج هستند و این ایرانیان شیعه رو نمایندگان جمهوری اسلامی ایران می دونند و انها رو به چشم جاسوس همیشه نگاه می کنند.

۳- ایرانیان غیر مذهبی در ایران که این بچه مسلمونها رو اقازاده هایی می دونند که خون تو شیشه کرده مردم رو دارند در خارج از ایران باهاش حال می کنند !

۴- و در نهایت برای کامل شدن ماجرا !‌ بچه مذهبی هایی که فکر می کنند این بچه مسلمونها الان دیگه مرعوب غرب و زرق و برق ظاهریش شدن و رفتن که به دنیاشون برسند و دیگه از ارزشهاشون هم یادی نمی کنند.

راستش دیگه نتیجه نمی تونم و نمی خوام بگیرم ....

همین !

یا علی

  

نویسنده : میثم ; ساعت ۱٠:٠٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/٥/۱۸
تگ ها :