عجب دنيايی شده !

فعلا مثل بقیه وبلاگ ها در نت که حرفی ندارند واسه گفتن !‌ من هم حرفی ندارم  ! ولی خوب دلم به نوشتنه !

الان دارم رو یک وب سایت کار می کنم که اسمش رو گذاشتم سدید به کمک یکی از دوستان اسمش رو انتخاب کردم.

 این وب سایت فقط  محل پخش سخنرانی خواهد بود و  سعی دارم یک کار فرهنگی منحصر به فرد باشه

ولی امان از دست شیطان !

که چشم نداره ببینه یک کار دینی می خواد انجام بشه ... طاقت دیدن نداره ....

فعلا همین

  

نویسنده : میثم ; ساعت ۱٠:٤۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۳/٢٩
تگ ها :

آيت الله العظمي فاضل لنكراني به ملكوت اعلي پيوست

آيت‌الله فاضل لنكراني مقارن ساعت 15 امروز پس از يك دوره بيماري طولاني به علت نارسايي قلبي در بيت خود در قم درگذشت.

آيت‌الله شيخ محمدفاضل لنكراني كه پنج‌شنبه گذشته پس از ادامه مداوا از كشور انگلستان به تهران بازگشته بود مقارن ساعت 15 امروز به دليل نارسايي قلبي و شدت بيماري در بيت خود درگذشت.
معظم‌له كه چندي پيش در يكي از بيمارستانهاي تهران بستري بود و براي ادامه مداوا به يكي از بيمارستانهاي تخصصي لندن اعزام شده بود به اصرار خود به تهران بازگشت و در آستانه شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) بعدازظهر امروز به ديار باقي شتافت.


  
نویسنده : میثم ; ساعت ٤:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۳/٢٦
تگ ها :

ای دو سه تا کوچه ز ما دور تر......


با همه لحن خوش اواییم
در به در کوچه تنهاییم
ای دو سه تا کوچه ز ما دور تر
نغمه تو از همه پر شور تر
کاش که این فاصله را کم کنی
محنت این قافله را کم کنی
کـــــــــــــــــــــــــــــــــاش
کاش ، که همسایه ما می شدی
مایه آسایه ما می شدی
هر که به دیدار تو نائل شود
یک شبه حلال مسائل شود
دوش مرا حال خوشی دست داد
سینه ما را عطشی دست داد
نام تو بردم لبم آتش گرفت
نام تو آرامه جان من است
نامه تو خط امان من است
ای نگهت خاص گه آفتاب
بر من ظلمت زده یک شب بتاب
ای نفست یار و مدد کار ما
کــــــــی؟ و کجا وعده دیدار ما ؟
متی ترینی و نریک ؟؟؟؟
دل مستمندم ای جــــان
به لبت نیاز دارد
به هوای دیدن تو هوس حجاز دارد
به مکه آمدم ای عشق تا تو را بینم
تویی که نقطه عطفی به اوج آیینم
کـــدام گوشه مشعر؟ کدام کنــــج منی ؟
به شوق وصل تو در انتظـــــار بنشینم ؟
روا مباد که بر بنده ات نظر نکنی
روا مباد که ارباب جز تو بگزینم
چو روی کنی ، به رهت دردو رنج نشناسیم
ز لطف روی تو دست از ترنج نشناسیم
  
نویسنده : میثم ; ساعت ۱۱:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۳/٢٥
تگ ها :

شايد اين جمعه بيايد شايد .....

  بسم الله الرحمن الرحیم

" اللهم کن لولیک الحجـة بن الحسـن صلواتک علیه و علی آبائـه فی هذه السـاعه و فـی کل ساعة ولیاً و حافظاً وقائداً وناصراً و دلیلاً و عینا حتی تسکنه ارضک طوعا و تمتعه فیها طویلا "

  
نویسنده : میثم ; ساعت ٩:۱٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۳/٢٤
تگ ها :

مسئوليت انفجار مرقد امامين عسگريين بر عهده آمريكاست

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از اداره كل اطلاعات و مطبوعات وزارت امور خارجه، در اين بيانيه آمده است:

وزارت امور خارجه با محكوم كردم اقدام جنايتكارانه و ضد اسلامي انفجار مجدد مرقد امامين عسگريين در شهر سامرا مسئوليت اين اقدام تروريستي را به عهده آمريكا به عنوان مسئول امنيت شهر سامرا دانسته و بي‌توجهي اشغالگران به انفجار اول حرم عسگريين در اسفندماه سال 1384 و توهين به مقدس‌ترين اماكن اسلامي را در راستاي سياست تفرقه‌افكني آنان بين فرق و طوايف اسلامي مردم عراق ارزيابي مي‌نمايد.
جمهوري اسلامي ايران بر اين باور است كه تجاهل و تساهل اشغالگران نسبت به حساسيت فرهنگي و اعتقادي مردم متدين عراق به چنين اماكن مقدسي و ممانعت آمريكا از تجهيز پليس و نيروهاي امنيتي عراق و رويكرد آمريكا در فرصت دادن به نيروهاي بدخواه ملت عراق مي‌تواند زمنيه اجراي اينگونه توطئه‌هاي شوم را فراهم سازد، اما بايد بدانند كه اين سياه‌ترين نقطه در كارنامه اشغال آنان خواهد بود.
اين بيانيه مي افزايد: جمهوري اسلامي ايران اين اسائه ادب نابخشودني به ساحت مقدس امامان معصوم را به مراجع بزرگوار و مسلمانان جهان و ملت بزرگ عراق تسليت عرض نموده و به نيروهاي اشغالگر هشدار مي‌دهد كه تغافل آنان از انجام تعهداتشان در ايجاد امنيت در عراق ، رسوائي بزرگ ديگري براي آنان خواهد بود و به مردم شريف عراق توصيه مي‌نمايد با هوشياري و بردباري و اخوت اسلامي در چنين شرايطي اهداف كور اشغالگران و تروريستها را خنثي نمايند.

 

  
نویسنده : میثم ; ساعت ٦:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۳/٢۳
تگ ها :

اقای خاتمی به خانمها دست دادند يا خانمها به اقای خاتمی ؟

با سلام

چند روزی است که در خبرها می شنویم که اقای خاتمی با خانمها دست دادند. و دفتر ایشون هم ۱۰۰ البته مصافحه کردن ایشون با خانمها را تکذیب کردند.

وقتی فیلم این خبر رو میبینید خیلی واضح است که اقای خاتمی به خانم اول و دوم و چهارم که دست به سوی ایشون دراز کردند دست میدهد.

جناب اقای خاتمی خیلی راحت می توانستند به این خانمها با همان انگلیسی روان ی که بلد هستند! بگوییند که :‌ ببخشید ولی من نمی توانم به شما دست بدهم چون خلاف دینم هستش.

و با تخصصی که در گفتگو دارند مسله رو حل می کردند.

 کاری که هزاران مسلمان در همچین وضعیتی می کنند.

یا در نهایت کاری که اقای احمدی نژاد کردند میشد کرد!

ولی در هر صورت نمی شود از حق گذشت که این اقای خاتمی بودند که به نفر سوم دست دراز کردن نه اون خانم به ایشون !

  

نویسنده : میثم ; ساعت ۱۱:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۳/٢٢
تگ ها :

طوفان گونو

سلام

این عکسها رو که دیدم دیگه نتونستم طاقت بیارم !!!‌ 

اینجا وقتی طوفان از نوع درجه ۲ یا نهایت  ۳ میشه دیگه بنزین میره بالا همه مغازه ها از مواد غذایی خالی میشه و ..... 

تو اخبار داشتم میخوندم که طوفان گونو درجه ۵ هستش و خیلی خطرناک.

و وقتی این عکسها رو دیدم دیگه نتونستم چیزی نگم !!  اخر کدام دولت ٫ ارتش ٫ حزب در دنیا می خواد بر علیه مردمی که میرن لب دریا که طوفان درجه ۵ رو تماشا کنن میخواد مقابله کند ؟ (لطفا به عکسهای پایین دقت کنید !‌)‌

پس نتیجه اخلاقی این پست این خواهد بود که :

امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند.

به قول بزرگان :

مومن در هیچ چهارچوبی نمی گنجد !

مشاهده طوفان گونو از طریق ماهوارهای هواشناسی

( برای مشاهده موقعیت فعلی باید رو گزینه clouds سپس دکمه play رو کلیک کنید. )

یا علی

  

نویسنده : میثم ; ساعت ۳:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۳/۱٦
تگ ها :

ايمان بياوريد !!

يا ايها الذين آمنوا آمنوا با لله و رسوله و الکتاب الذی نزل علی رسوله

ای کسانی که ايمان آورده ايد ٫ ايمان بياوريد  به الله و رسول او و کتابی که بر رسولش نازل کرد

نساء ۱۳۶

  
نویسنده : میثم ; ساعت ۸:٤٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۳/۱٥
تگ ها :

متن فکس من به روزنامه اعتماد در اعتراض به ......

بنام حضرت روح الله

به: اقای الیاس حضرتی

از: یک عاشق دلسوخته امام خمینی (ره)

موضوع : تذکر و اعلام اعتراض از طرف یک خواننده اسبق روزنامه شما

جناب اقای حضرتی

خیلی بی تعارف و بی پرده سراغ اصل مطلب میروم . امروز در حال نگاه کردن روزنامه های روز یک شنبه ایران بودم که به نکته جالبی برخورد کردم. روزنامه های سیاست روز - افتاب یزد – ایران – کیهان – اعتماد ملی – جمهوری اسلامی- قدس و …. در نیم صفحه اول روزنامه خود با مقاله یا با عکسی بزرگ و مرتبط  با سالگرد ارتحال امام عزیز این واقعه جانگداز رو به ملت ایران و همه بیدار دلان در سراسر دنیا تسلیت گفتند.

اما روزنامه اعتماد با گذاشتن عکس خانم فائزه هاشمی  و مطلبی در مورد کلید خوردن مجلس هشتم که در اسفند ماه برگزار خواهد شد و گذاشتن عکس امام راحل در کنار دو مطلب بسیار نامربوط به این ایام عملا به این واقعه جانگداز حتی در حد یک خبر درجه 2 هم اعتنا نکرده است و من به سهم خودم به عنوان یک ایرانی که در امریکا زندگی می کنم و شاهد اماده شدن مسلمانان امریکایی برای برگزاری سالگرد ارتحال امام هستم به این نوع خبررسانی شدیدا اعتراض دارم و خواهشمندم که در این قبیل وقایع پوشش خبری بهتری بدهید.

جهت اصلاع شما بنده با دفتر روزنامه در ساعت 6 بعد از ظهر به وقت محلی تماس تلفنی هم داشتم و اعتراضم رو هم از ان طریق اعلام کردم.

و من الله التوفیق

میثم

 

6/03/2007

 

 

  
نویسنده : میثم ; ساعت ٥:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۳/۱۳
تگ ها :

داغ های همه تاریخ را به یکباره دیديم

 

سيد مرتضي آويني

 

داغ های همه تاریخ را ما به یکباره دیدیم،چرا که ما امت آخرالزمانیم، و خمینی، این ماه بنی هاشم، میراث دار همه صاحبان عهد بود در شب یلدای تاریخ. در عصر ادبار عقل و فلک زدگی بشر،در زمانه غربت حق، در عصری که دیگر هیچ پیا مبری مبعوث نمی شد و هیچ منذری نمی آمد خمینی میراث دار همه انبیا و اسباط ایشان بود و داغ او بر دل ما ، داغ همه اعصار ، داغی بی تسلی.

 

ما را این گمان نبود هرگز که بی او بمانیم. آخر او آیتی بود که«ثقلین» را در وجود خود معنا می کرد، همه «ماتَرَک رسول الله» را، و ما می دانستیم که زمین و زمان می گردند تا انسان هایی چون او، هر هزار سال یکی، پای به دنیای گذارند. آخر آدم هایی چون او، قطب سنگ آسیاب افلاکند،مصداق حدیث «لو لاک» اند و غایت الغایات وجود……و حق است اگر با رفتن زمین از رفتن باز ماند آسمان نیز ،خورشید سرد شود و ماه بشکافد و دریا ها طغیان کنند و باران خون از آسمان ببارد و مومنین از شدت ماتم دق مرگ شوند، و اگر نبود آن حجت غایب، تو بدان، بی تردید که همان میشد .

 

ما را این گمان نبود که بعد از او بمانیم، اما او رفت و زمین ماند و ما نیز بر زمین، در این پهنه بی منتهایی که عقل راه به جایی نمی برد. دریاها و زمین و آسمان و ماه و خورشید بر جای ما ندند تا مقصود خمینی«ره» محقق شود، آن سان که بعد از رحلت آخرین فرستاده خدا نیز دور فلک بر جای ماند تا حقیقت وجود او را در جهان تحقق بخشد. آخر انسان هایی چون او که یک فرد نیستند ،یک امت اند و یک تاریخ.

 

کوران روزحشر در اینجا نیز کورند_ که :" من کان هذه اعمی فهو فی الاخراعمی" _ ونمی بینند. آنان از کجا بدانند که کدام امر عظیم واقع شده است؟

 

نه آنگاه که امام آمد و نه امروز که رفتند است. اگرنه، این ولی خدا برای آنان حجتی میشد تا صدق قصص انبیا را باور کنند و چون سحره فرعون دربرابر این انقلاب به سجده درآیند که "  امنابرب موسی و هرون "  اگر نه، این ولی خدا برای انان حجتی میشد تا زهد وعدالت  علی را باور کنند، حلم حسن را وشجاعت حسین را و…… واین ولی خدا برای آنان حجتی میشد تا عظمت حق را و همه صفات خدا یی را در وجودش بنگرد و انسان را، همچون خورشیدی که نورش از ازلیت تا به ابدیت را فرا گرفته است.

 

داغ های همه تاریخ را ما به یکباره دیده ایم. یک بار دیگر این رسول اکرم است که در دنیا رفته است، یک بار دیگر این علی است که به شهادت رسیده است، یک بار دیگر این فاطمه است وحسن است وحسین است که ما را داغدار کرده اند، یک بار دیگر این مهدی است که در حجاب غیبت رفته است.

 

دست ما اگر به نخل بلند وجود او نمی رسد، دست خمینی که می رسید. او آمد تا معنای «انتظار» را به این امت بیا موزد، در آینه وجود خود که اسوه مصادیق منتظران بود، و اکنون دیگر دور افلاک را مرادی نیست جز آنکه منتظر مهدی باشد.

 

امام «ره» به ما آموخت که «انتظار در مبارزه است» و این بزرگترین پیام او بود، و پس از او، اگر باز هم امیدی ما را زنده میدارد همین است که برای ظهور آخرین حجت حق مبارزه کنیم. امام «ره» ما را آموخت که « عرفان را با مبارزه جمع کنیم»و خود بهترین شاهد بود  که بر این مدعا که  عرفان عین مبارزه است، و از این پس دیگر چه داعیه ای می ما ند برای انان که عرفان را به مثابه امری کاملآ شخصی بهانه واماندگی خویش می گر فتند؟ او کتاب و سنت را در وجود خویش تفسیر کرد و مجهولات شریعت و طریقت رابا مفتاح مبارک حیات خویش گشود و ما می دانستیم که جهاد اصغر شرط لازم جهاد اکبر است و اولیای مقرب خدا در تمام طول تاریخ همواره بر همین شیوه زیسته اند.

 

دیگر چه داعیه ای می ماند برای آنان که حکم برظاهر  اشعار عرفانی می راندند و با چشمی ظاهربین چهره افیونی خویش را در آینه صیافی وجود عرفا می دیدند و حتی این اواخر ،دیگر افعال و اقوال منصور حلاج را هم با عقل کج اندیش ماتریالیسم دیالکتیک معنا می کردند و حافظ را شرابخواره و زنبازه ای از سلک خویش می گرفتند؟

 

آیا ندیدند او را که از این سوی پنجه ارباب جور انداخته بود و از آن سوی «سجاده به می رنگین» داشته بود و «دلق مرتع را گرو جامی شراب مرد افکن» نهاده بود؟ آیا ندیدند که در «خلوت ان کار دیگر کردن»  و «صراحی پنهان کشیدن » یعنی چه؟ مگر این مردترین مردان میدان مبارزه و زاهدترین زُهاد زمانه نبود که دم از خال لب چشم بیمار و می و میخانه بتکده و رند می آلود خرقه پیر خراباتی میزد ؟

 

امام رفت و زمین ماند و ما نیز بر زمین ماندیم.با داغ جراحتی سخت بر دل و باری سنگین بر دوش . امام رفت تا بار تکلیف ما برگرده عقل واختیارمان بار شود و همان سان که سنت لا یتغیر خلقت بوده است، چرخه بلیات ما را نیز به میدان کشد و آزموده شویم و این آیت ربانی درست درآید که " لنبلونکم حتی نعلم الجاهد منکم و الصابرین".

 

اکنون ،این ماییم و امانت او . دست بیعت از آستین اخلاص برآریم و در کف فرزند و برادرش و تلمیذ مدرسه اش بگذاریم که اگر بعد از رحلت رسول الله ظهر حکومت اسلام  به غروب خونین شهادت حسین بن علی و «شب بی قمر غیبت » انجامید ، این بار امام فرصت یافت تا وثیقه حکومت را به معتمدین خویش بسپارد و این خود نشانه ای است بر این بار  بشارت که خداوند اراده کرده است تا حزب الله و مستضعفین را به امامت و وراثت زمین برساند.

 

منبع : سایت رجا نیوز

  
نویسنده : میثم ; ساعت ٤:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۳/۱۳
تگ ها :

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها

ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها (شب پنجم)

رايت العباس عليه السلام

    مداح: حاج محمود كريمي


       صوتي

  

نویسنده : میثم ; ساعت ۱٠:٢۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۳/٩
تگ ها :

عاشورای فاطمی

امام باقر(ع) به جابر فرمودند: جابر! به خدا سوگند، فاطمه(س) با شفاعت‏خود در آن روز شيعيان و دوستانش را از ميان اهل محشر جدا مى‏سازد. چنانكه كبوتر دانه خوب را از دانه بد جدا مى‏كند. هنگامى‏كه شيعيان فاطمه همراه وى به در بهشت مى‏رسند، خداوند در دلشان مى‏افكند كه به پشت‏سر بنگرند. وقتى چنين كنند، ندا مى‏رسد: دوستان من! اكنون كه شفاعت فاطمه را در حق شما پذيرفتم، نگران چه هستيد؟ آنان عرضه مى‏دارند: پروردگارا! ما نيز دوست داريم در چنين روزى مقام و منزلت ما براى ديگران آشكار شود. ندا مى‏رسد: دوستانم! بر گرديد و بنگريد و هر كه به خاطر دوستى فاطمه شما را دوست داشت و نيز هر كه به خاطر محبت فاطمه به شما غذا، لباس يا آب داده و يا غيبتى را از شما دور گردانيده همراه خود وارد بهشت كنيد.   
نویسنده : میثم ; ساعت ٦:٢٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۳/٩
تگ ها :

پيش‌بيني امام درباره صدام پس از فتح خرمشهر


امام‌خميني (ره)سوم خرداد 1361 مصادف با 30 رجب 1402 پيامي خطاب به ملت ايران صادر فرمودند.

در اين پيام كه با موضوع تجليل از رزمندگان اسلام و تبريك فتح خرمشهر،از جماران در تهران صادر شده است، امام خميني (ره) فرموده‌اند:

بسم الله الرحمن الرحيم
با تشكر از تلگرافاتي كه در فتح خرمشهر به اين‌جانب شده است،سپاس بي‌حد بر خداوند قادر كه كشور اسلامي و رزمندگان متعهد و فداكار آن را مورد عنايت و حمايت خويش قرار داد و نصر بزرگ خود را نصيب ما فرمود. اينجانب با يقين به آن‌كه «ماالنصر الا من عندالله» از فرزندان اسلام و قواي سلحشور مسلح، كه دست قدرت حق از آستين آنان بيرون آمد و كشور بقيه‌الله الاعظم _ ارواحنا لمقدمه الفداء _ را از چنگ گرگان آدمخوار كه آلت‌هايي در دست ابرقدرتان خصوصا آمريكاي جهانخوارند بيرون آورد و نداي «الله اكبر» را در خرمشهر عزيز طنين‌انداز كرد و پرچم پرافتخار «لا اله الا الله» را بر فراز آن شهر خرم _ كه با دست پليد خيانتكاران قرن به خون كشيده شده و «خونين شهر» نام گرفت _ [بيافراشت] تشكر مي‌كنم. و آنان فوق تشكر امثال من هستند. آنان به يقين مورد تقدير ناجي بشريت و برپاكننده عدل الهي در سراسر گيتي _ روحي لتراب مقدمه الفداء _ مي‌باشند. آنان به آرم «ما رميت اذ رميت ولكن الله رمي» مفتخرند.

مبارك باد و هزاران بار مبارك باد بر شما عزيزان و نور چشمان اسلام اين فتح و نصر عظيم كه با توفيق الهي و ضايعات كم و غنايم بي‌پايان و هزاران اسير گمراه و مقتولين و آسيب‌ديدگان بدبخت كه با فريب و فشار صدام تكريتي، اين ابرجنايتكار دهر، به تباهي كشيده شده‌اند، سرافرازانه براي اسلام و ميهن عزيز افتخار ابدي به هديه آورد. و مبارك باد بر فرماندهان قدرتمند كه فرماندهان چنين فداكاراني هستند كه ستاره‌ درخشنده‌ پيروزي‌هاي آنان بر تارك تاريخ تا نفخ صور نورافشاني خواهد كرد. و مبارك باد بر ملت عظيم‌الشأن ايران اينچنين فرزندان سلحشور و جان بركفي كه نام آنان و كشورشان را جاويدان كردند. و مبارك باد بر اسلام بزرگ اين متابعاني كه در دو جبهه جنگ با دشمن باطني و دشمنان ظاهري پيروزمندانه و سرافراز امتحان خويش را دادند و براي اسلام سرافرازي آفريدند.

و هان اي فرزندان قرآن كريم و نيروهاي ارتش و سپاهي و بسيج و ژاندارمري و شهرباني و كميته‌ها و عشاير و نيروهاي مردمي داوطلب و ملت عزيز، هوشيار باشيد كه پيروزي‌ها هرچند عظيم و حيرت‌انگيز است شما را از ياد خداوند كه نصر و فتح در دست اوست غافل نكند و غرور و فتح شما را به خود جلب نكند؛ كه اين آفتي بزرگ و دامي خطرناك است كه با وسوسه‌ شيطان به سراغ آدم مي‌آيد و براي اولاد آدم تباهي مي‌آورد. و من با آنكه به همه‌ شما اطمينان تعهد به اسلام دارم، لكن از تذكر، كه براي مومنان نفع دارد، بايد غفلت نكنم؛ چنان‌چه از نصيحت به حكومت‌هاي همجوار و منطقه دريغ ندارم. و آنان مي‌دانند امروز با فتح خرمشهر مظلوم، دولت و ملت پيروزمند ما از موضع قدرت سخن مي‌گويد.

و من به پيروي از آنان به شما اطمينان مي‌دهم كه اگر از اطاعت بي چون و چراي آمريكا و بستگان آن دست برداريد و با ما به حكم اسلام و قرآن كريم رفتار كنيد، از ما جز خير و پشتيباني نخواهيد ديد. و شما بدانيد آن‌قدر كه ابرقدرت‌ها از صدام، اين نوكر چشم و گوش بسته، پشتيباني كردند از شماها كه قدرت‌هاي كوچك و حكومت‌هاي ضعيف هستيد پشتيباني نمي‌كنند. و شما عاقبت اين جنايتكار و هم‌قطار جنايتكارش شاه مخلوع را به عيان ديده‌ايد. قدرت‌هاي بزرگ بيش از آن‌چه از شما استفاده نمايند از شما طرفداري نمي‌كنند. و شماها را براي منافع خويش به هلاكت مي‌كشند. و من نصيحت برادرانه به شما مي‌كنم كه كاري نكنيد كه قرآن كريم براي برخورد با شما تكليف نمايد و ما به حكم خدا با شما رفتار كنيم. و يقين بدانيد كه امثال حسني مبارك مصري و حسين اردني و ديگر هم جنايتكاران آنان براي شما نفعي ندارند و دين و دنياي شما را تباه مي‌كنند. و اگر با نشست‌هاي خود بخواهيد طرح كمپ ديويد يا فهد را كه مرده‌اند، زنده كنيد؛ كه ما خطر بزرگ براي كشورهاي اسلامي خصوصا حرمين شريفين مي‌دانيم، اسلام به ما اجازه‌ سكوت نمي‌دهد و اين‌جانب در پيشگاه مقدس خداوند تكليف الهي خود را ادا نمودم.

اكنون دست تضرع و دعا به سوي خالق يكتا بلند كرده و به قواي مسلح اسلام و فداكاران قرآن كريم و ميهن عزيز ايران دعا مي‌كنم، و سلامت و سعادت و پيروزي آنان را خواستار هستم.
سلام و درود بي‌پايان بر فرماندهان متعهد قواي مسلح و بر رزمندگان فداكار و بر ملت دلير ايران عزيز و سرشار از شادي‌ها.

والسلام علي عبادالله الصالحين.
روح‌الله الموسوي الخميني
منبع: صحيفه امام (ره)
جلد شانزدهم صفحه 256
  
نویسنده : میثم ; ساعت ۸:۳۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۳/۳
تگ ها :

واويلا...

هدف از خلقت ما نيست به جز عـــــــــــــشق حسين

مگه نه محسن ؟!!!

  
نویسنده : میثم ; ساعت ٩:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۳/۱
تگ ها :

اميد به غير خدا

بزرگترين مانع پذيرش دعا اين است كه به كسى يا چيزى غيرازخدا اميد بسته و يا او را به صورت مستقل مورد نيايش قرار دهيم .

از حضرت صادق عليه السلام نقل شده است كه فرمود:

«اذا اراد احدكم ان لا يسال ربه شيئا الا اعطاه فليياس من الناس كلهم، ولا يكون له رجاء الا عند الله، فاذا علم الله عزوجل ذلك من قلبه لم يسال الله شيئا الا اعطاه . (2)

هرگاه يكى از شما بخواهد كه هرچه ازخداوند درخواست كند به او بدهد، بايد از همه مردم چشم اميد قطع كرده و جز به خدا اميد نبندد. پس، چون خداى عزوجل دانست كه او به راستى چنين است، هر چه از خدا بخواهد به اوعطا كند .»

  
نویسنده : میثم ; ساعت ٩:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۳/۱
تگ ها :